joomlan.ru | inotur.com
МКП «Зіньківський комунгосп» інформує PDF Печать E-mail

 

Що необхідно знати про повірку лічильників холодної води.

 

У зв’язку з прийняттям Закону України «Про комерційний облік теплової енергії та водопостачання » з 01грудня 2017 року виключено зі структури тарифів витрати на встановлення, обслуговування та заміну вузлів комерційного та розподільного обліку питної води.

Вартість 1м3 холодної води складає 9,66грн. (до 01.12.2017р складала 9,78грн.).

Згідно вимоги вищевказаного закону з 01.12.2017 повірка, ремонт і заміна засобів обліку води, які знаходяться у власності фізичних осіб, здійснюватиметься за кошти абонентів (споживачів).

Для зручності споживачів, МКП «Зіньківський комунгосп» буде інформувати абонентів про необхідність проведення повірки лічильників шляхом повідомлення (письмово або по телефону).

Після отримання повідомлення споживачу необхідно звернутися в абонентський відділ підприємства для подання заявки на розпломбування лічильника.

Розпломбування та опломбування лічильника виконується працівниками МКП безкоштовно!

 

Варіанти здійснення повірки квартирних (будинкових) лічильників холодної води.

Варіант 1. З демонтажем приладу обліку холодної води та повіркою у спеціалізованій лабораторії.

Повірку здійсню мобільна бригада МКП «Зіньківський комунгосп».

При виконанні робіт з демонтажу лічильника води представниками МКП на місці лічильника, який потребує повірки, встановлюється лічильник з обмінного фонду. Демонтований лічильник підприємство направляє на повірку в спеціалізовану лабораторію. Повірка лічильника здійснюватиметься у термін, що не перевищує одного календарного місяця.

В цей період нарахування за водоспоживання проводиться за показниками тимчасового лічильника. За умови проходження лічильником повірки представник підприємства зв’язується зі споживачем та домовляється про дату та час виїзду для встановлення повіреного лічильника в термін не пізніше одного місяця з дня демонтажу. У визначений день мобільна бригада МКП здійснює демонтаж тимчасового лічильника та монтаж повіреного лічильника і його опломбування. Після виконання робіт оформляється акт у двох примірниках.

Якщо лічильник не пройшов повірку і не придатний до подальшої експлуатації, абонент за власні кошти купує новий лічильник. Бригада МКП, за згодою споживача, проводить монтаж нового лічильника і його опломбування.

 

Вартість послуг з періодичної повірки водяних лічильників для населення

 

вид робіт

населення

Демонтаж водяного лічильника

127, 76

Монтаж водяного лічильника

127, 75

Транспортування лічильників для повірки

69,81

Повірка та (або) ремонт лічильників

згідно рахунку метрології

 

        

Варіант 2. Споживач самостійно (після зняття пломби на приладі обліку холодної води контролером МКП «Зіньківський комунгосп») демонтує лічильник. На місце лічильника встановлює тимчасову вставку та самостійно транспортує засіб обліку у відповідну лабораторію для проведення повірки.

Повірка лічильника здійснюється у термін, що не перевищує одного календарного місяця. Нарахування за використану холодну воду за цей період здійснюється за середньомісячними показниками засобів обліку за попередні три місяці, згідно п.15 Постанови Кабінету Міністрів від 21 липня 2005 року № 630.

         За умови проходження приладом повірки споживач самостійно виконує монтаж повіреного лічильника. Представник МКП, за заявою споживача, опломбовує встановлений лічильник та складає акт в двох примірниках щодо опломбування. Після цього розрахунки будуть проводитися згідно показів встановленого лічильника.

Варіант 3. Споживач купує за власні кошти відповідний новий лічильник обліку холодної води. Після зняття пломби на старому приладі обліку холодної води представником МКП, споживач самостійно демонтує лічильник, що потребує повірки, і монтує на його місце новий. Монтаж нового лічильника за згодою абонента може виконати бригада МКП «Зіньківський комунгосп». Після встановлення нового лічильника працівник МКП, опломбовує лічильник та складає акт у двох примірниках щодо опломбування. Після цього, розрахунки будуть проводитися згідно показів нового лічильника.

Варіант 4. Повірка лічильника без демонтажу.

Абонент надає заяву у абонентський відділ МКП «Зіньківський комунгосп» на повірку лічильника холодної води без демонтажу.

Абонентський відділ накопичує заяви (не менше 200) і повідомляє про це підприємство, яке має ліцензію на повірку лічильника без демонтажу. Підприємство направляє бригаду в м.Зіньків і проводить повірку лічильників.

Детальну інформацію про умови повірки лічильника без демонтажу споживач холодної води може отримати у абонентському відділі МКП «Зіньківський комунгосп» особисто, або за телефоном (05353) 3-27-20

        

 

 

Звертаємо увагу споживачів холодної води на слідуюче:

 

  1. 1.знімати пломбу з існуючого лічильника має право тільки представник МКП «Зіньківський комунгосп»
  2. 2.у випадку, якщо споживач холодної води не зробив своєчасну повірку лічильника, або відмовляється проводити повірку, нарахування за користування послугами центрального водопостачання відбуватиметься згідно з нормами водоспоживання, затвердженими рішеннями виконкому Зіньківської міської ради від 22.08.2012 року №263.
  3. 3.МКП «Зіньківський комунгосп» має можливість виконати роботи по заміні непридатних лічильників на нові – 224, 76 грн., чистці фільтру – 79, 54грн., заміні крану подачі води – 175,99 грн., відключення на одну годину та пуск водопостачання на артсвердловинах за заявою абонента – 224, 21 грн.

При виникненні необхідності проведення непередбачених робіт вартість послуг визначається на підставі окремого додаткового акту виконаних робіт.

За роз’ясненнями та консультаціями звертатися у абонентський відділ МКП «Зіньківський комунгосп» за телефоном: (05353) 3-27-20.

 

Адміністрація МКП  

 
You are here: Home Новини МКП «Зіньківський комунгосп» інформує
Joomla inotur picma