joomlan.ru | inotur.com
На засіданні постійної комісії міської ради PDF Печать E-mail

 

Днями у кабінеті міського голови були проведено два засідання постійної комісії міської ради з питань бюджету, соціально-економічного розвитку, підприємництва, управління комунальною власністю.

Члени комісії погодили внесення змін до показників міського бюджету на 2018 рік. Зокрема, було збільшено доходи спеціального фонду на 200,0 тис.грн. (це субвенція з обласного бюджету на реалізацію проектів-переможців - «Весільна феєрія» та «Реконструкція вуличного освітлення по центральній вулиці Зінькова – як впровадження заходів з підвищення енергоефективності та черговий крок на шляху формування привабливості районного центру Полтавщини»), а також збільшено видатки на утримання доріг та дорожньої інфраструктури у березні місяці.

21лютого на засіданні комісії з інформацією про роботу відділу земельних ресурсів та управління майном по надходженню податків і зборів у 2017 році виступив начальник відділу Юрій Джувага.

5 березня одним із питань розгляду було «Про надходження податку на нерухоме майно за 2017 рік». З інформацією виступив начальник Зіньківського відділення Гадяцької об’єднаної державної податкової інспекції Сергій Жомір.


z07031


z07032


Проекти рішень з усіх обговорених питань буде внесено на розгляд наступної – тридцятої сесії Зіньківської міської ради сьомого скликання.


 
You are here: Home Новини На засіданні постійної комісії міської ради
Joomla inotur picma