joomlan.ru | inotur.com
Місто бореться зі снігом ! PDF Печать E-mail

 Метеорологи завчасно попередили про потужний циклон, який пошириться на більшість областей України у два останні календарні дні зими та на початку березня. Проте кількість опадів значно перевищила очікування. Особливо вранці, 1 березня, коли дуже напружена ситуація з прибирання снігу склалася як у столиці, так і на всій території області.


snig1                snig2

 

Відповідальний за даний напрямок роботи міської ради – заступник міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради Олександр Тесля мобілізував для розчистки від наслідків першої хвилі циклону вісім одиниць спеціальної техніки.

snig3                   snig4

 

Увечері 27 лютого у Зінькові практично всі вулиці, дитячий парк та головні тротуари перебували в належному стані.

На розчистці від наслідків наступного снігопаду вже працювали одинадцять одиниць спецтехніки (МКП «Зіньківський комунгосп» - 7, АТП-15339 - 1, ТОВ «Полтаваекопродукт-2» -1, ФОП Є.Костюк–2).

Вранці 2 березня абсолютна більшість вулиць (а їх у місті 50), і тротуарів та дорога до села й вулиці Сиверинівки були розчищені. Розпочалися снігоочисні роботи в селах Пилипенки, Дубівка, Хмарівка, Гусаки та на частині віддалених провулків у Зінькові.


snig5

 

Працівники відділу по благоустрою міської ради розчищали сніг у парку та на Меморіалі Вічної Слави, біля пам’ятників та у деяких громадських місцях.

 

snig6

Цієї зими дуже ефективно працює на розчистці міста та особливо тротуарів від снігу трактор «БЕЛАРУС – 320.4», який було придбано для відділу по благоустрою міської ради в минулому році. Необхідно відмітити те, що тракторист Микола Литус у ці дні розпочинав свою роботу з 2-ї годині ночі.

snig7

 

Виконавчий комітет міської ради висловлює вдячність всім керівникам підприємств, установ та організацій, приватним підприємцям, які оперативно організовували розчищення снігу біля своїх територій, а також тим жителям міста та сіл міської ради, хто вчасно прибирав сніг із тротуарів біля своїх будинків. (Хоча, інспектор по благоустрою міської ради все ж таки за ці дні вручила близько двадцяти письмових нагадувань-попереджень).

 
You are here: Home Новини Місто бореться зі снігом !
Joomla inotur picma