joomlan.ru | inotur.com
До уваги депутатів та посадових осіб Зіньківської міської ради PDF Печать E-mail

 

З 1 січня 2018 року розпочався черговий етап подання декларації особи, уповноваженої на виконання функцій держави або місцевого самоврядування, за 2017 рік.

Відповідно до статтей 3, 45 Закону України «Про запобігання корупції», статті 8 закону України «Про статус депутатів місцевих рад», депутати зобов’язані щорічно до 1 квітня подавати шляхом заповнення на офіційному веб-сайті Національного агентства декларацію особи, уповноваженої на виконання функцій держави або місцевого самоврядування, за минулий рік за формою, яку визначає Національне агентство.

З метою своєчасного заповнення декларації на сайті НАЗК та подання її у належний законом строк необхідно заздалегідь перевірити адресу електронної поштової скриньки, яка вказана у персональному кабінеті Єдиного державного реєстру декларацій осіб, уповноважених на виконання функцій держави або місцевого самоврядування і термін дії та належне функціонування особистого електронного цифрового підпису.

Детальну інформацію щодо порядку заповнення та подання декларації можна переглянути на веб-сайті НАЗК https://nazk.gov.ua у розділах «Он-лайн навчання» та «Роз’яснення для суб’єктів декларування».

Довідка щодо заповнення декларацій: (044) 200-08-29.

Технічна допомога: (044) 200-06-94,  Этот e-mail адрес защищен от спам-ботов, для его просмотра у Вас должен быть включен Javascript "> Этот e-mail адрес защищен от спам-ботов, для его просмотра у Вас должен быть включен Javascript .

Слід пам’ятати, що за несвоєчасне подання без поважних причин декларації передбачено адміністративну відповідальність відповідно до ст. 172-6 Кодексу України про адміністративні правопорушення, а за декларування недостовірної інформації – кримінальну відповідальність згідно із ст. 366 Кримінального кодексу України.

 

P.S. Якщо виникають питання відносно заповнення декларацій, звертайтеся до головного спеціаліста з юридичного забезпечення діяльності міської ради та її органів Білана А.А. та до головного спеціаліста загального відділу Стрибка А.В.

 
You are here: Home Новини До уваги депутатів та посадових осіб Зіньківської міської ради
Joomla inotur picma