joomlan.ru | inotur.com
ВІДБУЛАСЯ ВІДКРИТА ЗУСТРІЧ З ГРОМАДОЮ МІСТА PDF Печать E-mail

zs1 

На 29-й сесії Зіньківської міської ради було прийнято рішення про те, що відповідно до пункту 7 статті 42 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», пунктів 1, 2, 5 статті 16 Закону України «Про статус депутатів місцевих рад», пункту 4 статті 35 та статті 29 Регламенту Зіньківської міської ради, розділів 2, 3, 4 Положення про звітування Зіньківського міського голови та депутатів міської ради, закріпленого у Статуті Зіньківської територіальної громади, в лютому місяці необхідно провести звітування міського голови перед територіальною громадою і депутатів Зіньківської міської ради перед виборцями.

Захід був анонсований у місцевих ЗМІ і соціальних мережах та в численних оголошеннях по місту з інформацією, що 8 лютого відбудеться відкрита зустріч Зіньківського міського голови Сергія Максименка і депутатів міської ради з громадою міста, на якій вони звітуватимуть про свою роботу за 2017 рік.

У зал засідань районної ради та райдержадміністрації прийшло більше восьмидесяти зіньківчан.


zs2


zs3


Майже дві години тривала відкрита зустріч. Основні показники результатів роботи міського голови за 2017 рік про свою роботу з виконання повноважень вміщено на цьому сайті, у попередньому матеріалі новин – «Зіньківська міська рада в цифрах і фактах за 2017рік».

По закінченні 50-хвилинного звіту Сергій Миколайович відповів на запитання присутніх, найактивнішими з яких були П.Є.Василинка, О.С.Хоружий, В.П.Прислонський, О.В.Рудь. Вони не лише ставили питання голові, а й висловили конструктивні пропозиції розвитку нашого міста.

На відкритій зустрічі також було проведено звітування депутатів перед виборцями.


zs4


 

Слід наголосити, що у цьому році всі двадцять шість депутатів Зіньківській міської ради сьомого скликання підготували звіти про свою роботу за 2017 рік. (Письмові форми звітів вміщені на цьому сайті у розділі «Депутатський корпус»).


 
You are here: Home Новини ВІДБУЛАСЯ ВІДКРИТА ЗУСТРІЧ З ГРОМАДОЮ МІСТА
Joomla inotur picma