joomlan.ru | inotur.com
На виїзному прийомі в селах міської ради PDF Печать E-mail

 

06 лютого відбувся виїзний прийом в селах Сиверинівка, Пилипенки і Дубівка, який проводили міський голова Сергій Максименко, заступник міського голови з питань виконавчих органів ради Геннадій Хорошун, начальник відділу земельних ресурсів та управляння майном міської ради Юрій Джувага і головний спеціаліст цього відділу Микола Шатрава.

Всі зустрічі пройшли в конструктивній атмосфері.

У Сиверинівському сільському клубі зібралося більше тридцяти жителів.


vp1


 

Мешканців села хвилюють такі питання: - необхідність проведення ремонту під’їзної дороги до Сиверинівки та доріг у самому селі; - капітальний ремонт містка на « Шатрави»; - запровадження курсування автобусу ( спільно з ТОВ «Полтаваекопродукт -2»); - завезення піску для посипки доріг (біля ФАПу та на підйомах); - ремонт огорожі біля ФАПу, встановлення додаткових світильників на вулицях Луговій і Зарічній, ремонт лінії радіозв’язку та ін.

 

 

 

У Пилипенках на зустріч з’явилося 28 сельчан.


vp2


 

Проблеми, які піднімалися під час виїзного прийому і були занотовані, наступні: - поточний ремонт дороги по вул. Миру; - ремонт даху приміщення клубу; - підрізання дерев в лісовому масиві біля дороги, що веде в село; - заміна аварійної телеграфної опори по вул.. Миру 7; - необхідність завезення двох машин піску до кар`єру. Жителі просили виділити землю односельцю-інваліду 3-ї групи   для ведення особистого селянського господарства.

 

Також присутні висловили бажання всіх пилипенчан - організувати їм зустріч із народним депутатом України Олегом Кулінічем.


vp3


 

18 жителів села Дубівка, які були присутні на виїзному прийомі, звернулися з проханням вирішити наступні проблеми: - ремонт дороги до села; - ремонт водонапірної вежі та покращення якості води у водогоні; - ремонт автобусної зупинки із встановленням додаткової лавочки; - досягнення регулярності руху автобуса у неділю; - встановлення біля сільського клубу додаткових двох світильників і ремонт туалету; - виготовлення двох 4,5-метрових столів та чотирьох лавочок до них для громадських потреб. Присутні просили міського голову на наступні новорічні свята організувати підвезення діток із Дубівки до Зінькова.

 

У всіх селах багато уваги приділялося земельним питанням, зокрема платі за користування земельними ділянками.

 

Деякі проблеми, які піднімалися під час виїзного прийому, будуть вирішені вже найближчим часом. Решта – перебуватиме на контролі виконавчого комітету міської ради для пошуку шляхів їх розв’язання.

 

 


 
You are here: Home Новини На виїзному прийомі в селах міської ради
Joomla inotur picma