joomlan.ru | inotur.com
29-а сесія Зіньківської міської ради PDF Печать E-mail

 

Як вже повідомлялося, 22 січня міський голова підписав розпорядження про скликання 29-ї сесія Зіньківської міської ради сьомого скликання - першої сесії у 2018 році.

У її порядок денний було включено 37 питань, розгляд частини з яких передбачено діючим законодавством про місцеве самоврядування.

30 січня відбулося спільне засідання постійних комісій міської ради, яке вів голова постійної комісії з питань освіти, охорони здоров’я, культури, в справах молоді, спорту і соціального захисту населення В’ячеслав Кльоз. На засідання були запрошені керівники установ і організацій та жителі міста, питання яких вносились на розгляд сесії.

 

f129

 

 

f229

 

Було обговорено проекти рішень із усіх анонсованих питань. Засідання, яке тривало більше трьох годин виявилось конструктивним. Було узгоджено проекти та враховано пропозиції депутатів, які надійшли в ході обговорення.

 

f329

 

02 лютого в залі засідань міської ради відбулося пленарне засідання 29-ї сесії. У його роботі брали участь 19 депутатів. На сесії були присутні члени виконавчого комітету та працівники апарату міської ради. Серед запрошених – депутат обласної ради Олександр Путря, депутат районної ради Олександр Бондаренко, редактор районного радіомовлення «Голос Зіньківщини» Надія Чут, редактор газети «Зіньківщина по-іншому» Олексій Леонтій, голова райради ФСТ «Колос» Андрій Діхтяренко, голова міської ради ветеранів Сергій Мурадян.


f429


 

Першим питанням, яке розглядалося на сесії, був звіт міського голови С.М.Максименка про здійснення наданих йому повноважень за 2017 рік (Основні показники роботи міської ради надруковані в газеті «Голос Зіньківщини» за 02.02.18р.). Було прийнято до відома Звіт міського голови про здійснення ним наданих йому повноважень за 2017 рік та визначено першочергові напрямки діяльності виконавчого комітету у поточному році.

 

f529

 

На 29-й сесії затверджено звіт про виконання міського бюджету за 2017 рік. По всіх шести видах податків в минулому році досягнуто перевиконання. У підсумку, виконання дохідної частини міського бюджету склало 106,82 відсотків, а сума перевиконання становить 981,6 тис.грн.

При розподілі вільного залишку міського бюджету депутати врахували звернення, які надійшли від районної державної адміністрації, установ і організацій міста, а також виділили кошти для вирішення нагальних потреб територіальної громади. Сума розподіленого вільного залишку склала 989,1тис.грн. Зокрема:

- 370 тис. грн. направлено на оплату харчування учнів 1-4-х класів шкіл міста і 40%-ву оплату за харчування вихованців дитячих садочків Зінькова до вересня місяця;

- 120 тис. грн. виділено на дотацію МКП «Зіньківський комунгосп» для оплати робіт із дослідно-промислової розробки родовищ питних вод;

- 100 тис. грн. - на придбання щебеню, солі і піску;

- 60 тис. грн. становить співфінансування проекту по капітальному ремонту опорядження приміщення спортивного залу «Старт»;

- 40 тис.грн. направлено на комп’ютеризацію Северинівського та Пилипенківського ФАПів у рамках реформування системи охорони здоров’я;

- 35,3 тис. грн. передбачено на забезпечення діяльності районного трудового архіву.

Необхідні суми коштів було виділено на роботи по благоустрою в місті, підтримку сільських клубів, преміювання учасників народного самодіяльного хору м.Зінькова, придбання автобусної зупинки, проведення оцінки земель для продажу та інше.

На 29-й сесії було затверджено три міські програми: – з відзначення державних, міських, професійних свят, знаменних і пам’ятних дат та зіньківчан, які внесли вагомий особистий внесок у розвиток міста та сіл міської ради на 2018 рік; - зайнятості населення Зіньківської міської ради на 2018-2020 роки; - фітосанітарних заходів по боротьбі з регульованими карантинними організмами на території Зіньківської міської ради на 2018-2020 роки, та було прийнято Положення про порядок списання майна власності територіальної громади м. Зіньків та сіл міської ради і внесено зміни до Положення про порядок надання одноразової матеріальної допомоги жителям Зіньківської міської ради з коштів міського бюджету.

Депутати прослухали звіт про виконання плану роботи Зіньківської міської ради за 2017 рік, з яким виступив секретар міської ради Володимир Чикало, та затвердили відповідний план роботи ради на 2018 рік.

Було затверджено Статути Сиверинівського, Пилипенківського та Дубівського сільських клубів.

На 29-й сесії було прийнято рішення щодо проведення звітування міського голови перед територіальною громадою та депутатів міської ради перед виборцями про свою роботу у 2017 році.

Депутати підтримали звернення громадської організації «Учасники бойових дій Зіньківщини в АТО» про встановлення пам’ятного знаку загиблим учасникам антитерористичної операції на Меморіалі в парку Вічної Слави, а також прийняли рішення встановити пам’ятник воїнам Червоної армії, які загинули біля села Хмарівка і були перепоховані у вересні на центральному міському кладовищі.

Рішенням 29-ї сесії повертаються на баланс Зіньківської міської ради підвальні приміщення будинку №34 по вул.Дроздівській, де знаходяться шахово-шашковий клуб і спортивний клуб «Богатир» та утворена комісія по передачі нерухомого майна.

 

f629

 

Депутати затвердили три розпорядження і 46 договорів, укладених міським головою у міжсесійний період, а також 268 угоди про відшкодування збитків за фактичне користування земельними ділянками для ведення городництва сінокосіння і випасання худоби та 104 угоди про відшкодування збитків за фактичне користування земельними ділянками, які були укладені міським головою в 2017 році.

 

f729

 

 

 

 

f829

 

На сесії було розглянуто і прийнято рішення з дев’яти питань, які стосуються земельних відносин.

Повністю з матеріалами 29-ї сесії можна ознайомитися на цьому сайті у розділі «Рішення сесій».


 
You are here: Home Новини 29-а сесія Зіньківської міської ради
Joomla inotur picma