joomlan.ru | inotur.com
Конкурс на заміщення вакантної посади PDF Печать E-mail

 

Зіньківська міська рада оголошує конкурс на заміщення вакантної посади головного спеціаліста з юридичного забезпечення сектору державного архітектурно-будівельного контролю апарату міської ради

 

До участі в конкурсі запрошуються особи, які є громадянами України, мають повну вищу освіту за спеціальністю «Правознавство» та відповідають кваліфікаційним вимогам встановленим Міністерством юстиції України, вільно володіють державною мовою, мають стаж роботи за фахом на державній службі або органах місцевого самоврядування на посаді не нижче провідного спеціаліста не менше 5 років або стаж роботи в інших сферах управління не менше 5 років.

Особи, які мають бажання взяти участь у конкурсі, подають:

1.Заяву про участь у конкурсі, в якій зазначається про ознайомлення заявника із встановленими законодавством обмеженнями щодо прийняття на службу в органи місцевого самоврядування та її проходження.

2.Заповнену особову картку (форма П-2ДС) з відповідними додатками.

3.Автобіографію.

4.Копії документів про освіту.

5.Копію першої та другої сторінок паспорта громадянина України, засвідчену відповідним чином та копію військового квитка (для військовослужбовців та військовозобов’язаних).

6.Копію трудової книжки.

7.Дві фотокартки розміром 4х6 см.

8.Електрону декларацію кандидата на посаду особи, уповноваженої на виконання функцій держави або місцевого самоврядування за 2017 рік, відповідно до частини третьої статті 45 Закону України «Про запобігання корупції» та роз’яснення щодо застосування окремих положень Закону України «Про запобігання корупції» стосовно заходів фінансового контролю, затвердженими рішенням Національного агентства з питань запобігання корупції від 11 серпня 2016 року №3.

9.Декларацію про майно, доходи, витрати і зобов’язання фінансового характеру за минулий рік.

10.Письмова заява, в якій особа повідомляє, що до неї не застосовуються заборони, визначені частиною третьою або четвертою статті 1 Закону України «Про очищення влади» та надає згоду на проходження перевірки та на оприлюднення відомостей стосовно неї відповідно до зазначеного Закону або копія довідки про результати проходження такої перевірки (у разі наявності).

Документи приймаються в кабінеті секретаря Зіньківської міської ради за адресою: м. Зіньків, вул. Воздвиженська, 67, (ІІ поверх) протягом 30 календарних днів з дня публікації оголошення.

Довідки за тел. 3-11-37.

 
You are here: Home Новини Конкурс на заміщення вакантної посади
Joomla inotur picma