joomlan.ru | inotur.com
На 28-й сесії Зіньківської міської ради PDF Печать E-mail

 

22-го грудня в залі засідань міської ради відбулася чергова, остання у цьому році сесія. ЇЇ порядок денний складався з 25 питань.

Напередодні, на спільному засіданні постійних комісій міської ради, всі проекти рішень були детально проаналізовані і внесені на розгляд сесії. Варто зазначити, що лише обговорення Програми соціально-економічного та культурного розвитку Зіньківської міської ради на 2018 рік тривало більше 2-х годин.

У пленарному засіданні 28-ї сесії взяли участь 22 депутати, працівники апарату міської ради та члени виконавчого комітету. Серед запрошених були Чут Н.Г. – редактор районного радіомовлення «Голос Зіньківщини», Леонтій О.Г. – редактор газети «Зіньківщина по-іншому», Антонов О.Ю., Ващенко В.О. – представники Зіньківського СК «Росомаха».

1 1

 

Під час розгляду першого питання заступник міського голови з питань виконавчих органів ради Олександр Тесля проаналізував виконання Програми соціально-економічного та культурного розвитку Зіньківської міської ради за 2017 рік.

 

         Зокрема, до вагомих результатів роботи ради можна віднести проведення капітального ремонту дорожнього покриття по вул. Г.Северина і частині вул. Гоголя та дорожнього покриття по вул. Тютюнника, здійснення поточного ремонту дорожнього покриття на 13 вулицях Зінькова та вул.Миру в с.Пилипенки, проведення капітального ремонту тротуару по вул. Першотравнева та поточного ще на трьох вулицях, облаштуваннястоянок для автомобілів біля ЦРЛ та біля опорного закладу «Зіньківська спеціалізована школа І-ІІІ ступенів №1», здійснення поточного ремонту вуличного освітлення із встановленням нових енергозберігаючих світильників на вулицях Беївська, Михайла Саранчі, Підгірна, Погрібняка, Соборності та Воздвиженська.

 

Результативною у 2017 році була робота міської ради і у сферах комунального господарства, благоустрою, екології, соціального захисту, земельних ресурсів і управління майном.

 

При складанні Програми соціально-економічного та культурного розвитку Зіньківської міської ради на 2018 рік були враховані практично всі пропозиції, які надійшли від депутатів. Програмупідтримали одноголосно, а контроль за виконанням рішення покладено на всі постійні комісії міської ради.

1 2

На сесії затвердили міський бюджет на 2018 рік, в якому визнано доходиу сумі 13894,8 тис. грн. та, відповідно – видатки бюджету у сумі 13894,8 тис. грн., в тому числі видатки загального фонду міського бюджету 11209,8 тис. грн., видатки спеціального фонду міського бюджету 2685,0 тис. гривень.

Затверджено перелік захищених статей видатків загального фонду міського бюджету на 2018 рік за їх економічною структурою: оплата праці;нарахування на оплату праці;оплата комунальних послуг та енергоносіїв;поточні трансферти органам державного управління інших рівнів;соціальне забезпечення.

На 28-й сесії міської ради також були затверджені ще три міські Програми на період 2018-2020рр.: підтримки соціально-вразливих верств населення Зіньківської міської ради «Турбота, розвитку фізичної культури і спорту та Програма розвитку медичної галузі.

Депутати затвердили 6 розпоряджень і 15 договорів, укладених міським головою у міжсесійний період, структуру та штати апарату міської ради на 2018 рік, Положення про відділ благоустрою при Зіньківській міській раді в новій редакції та його штатний розпис на 2018 рік.

Заслухавши інформацію секретаря міської ради Чикала В.М. та з метою покращення місцевого бізнес-клімату, заохочення бізнес-середовища, залучення інвестицій для сталого економічного розвитку Зіньківської міської ради, депутати вирішили визнати за доцільне приєднання Зіньківської територіальної громади до Ініціативи Європейського Союзу «Мери за Економічне зростання» та надали повноваження міському голові Максименку С.М.підписати «Заявку на членство» та інші юридичні документи в рамках Ініціативи.

На 28-й сесії Зіньківської міської ради було розглянуто і прийнято рішення по десяти питаннях, які стосуються земельних відносин.

 

 


 
You are here: Home Новини На 28-й сесії Зіньківської міської ради
Joomla inotur picma