joomlan.ru | inotur.com
Зупинити прояви вандалізму PDF Печать E-mail

 

Питання покращення благоустрою вулиць і парків, порядок на кладовищах, створення належних умов для відпочинку мешканців та гостей, формування привабливого вигляду міста і сіл Зіньківської міської ради відносяться до пріоритетних напрямків у її діяльності.

Але, нажаль, ще трапляються випадки, коли наші ж зіньківчани пошкоджують паркани, лавочки, дерева, об’єкти в дитячому парку та ін. По кожному такому факту направляється звернення у місцеве відділення поліції, а на відновлення майна доводиться виділяти додаткові кошти з міського бюджету.

Днями надійшла відповідь від начальника Зіньківського відділення поліції Гадяцького відділу поліції ГУНП в Полтавській області А.І.Власенка, у якій повідомляється, що в результаті перевірки факту пошкодження скульптури «білочки» та «дівчинки» в дитячому парку 13 листопада, було встановлено, що до цього причетний учень місцевої школи Владислав А. У зв’язку з тим, що особа малолітня, на його матір було накладено адміністративне стягнення у вигляді штрафу.

Міська рада вдячна працівникам поліції за результативне розслідування. Є впевненість, що воно справить профілактичний ефект.

Проте, щоб зупинити, чи, хоча б зменшити прояви вандалізму в нашому місті необхідно спочатку знайти відповіді на питання – Що спонукає молоду людину підняти руку на суспільну цінність? Чому її не спинили оточуючі-ровесники чи перехожі? Ким виросте сьогоднішній малолітній правопорушник: Особистістю-Громадянином-Патріотом, чи …? І, звичайно ж, необхідно об’єднати зусилля місцевої влади, поліції, батьків, педагогів, небайдужої частини громадськості, в першу чергу – молоді, на пошук способів для ефективного вирішення даної проблеми.

 
You are here: Home Новини Зупинити прояви вандалізму
Joomla inotur picma