joomlan.ru | inotur.com
Засідання виконкому PDF Печать E-mail

 

14 грудня 2017 року під головуванням міського голови С.М.Максименка проведено чергове планове засідання виконавчого комітету міської ради.

  

     Виконком затвердив перелік об’єктів та видів громадських робіт по міській раді на 2018 рік.

   Члени виконкому погодили експертний звіт та зведений кошторисний розрахунок корегування проектно-кошторисної документації по капітальному ремонту дорожнього покриття по вул. Тютюнника в місті Зіньків загальною кошторисною вартістю 1 млн.549 тис.475 грн.

 

     Заслухавши інформацію директора МКП »Зіньківський комунгосп» Клочка Л.В. щодо зменшення тарифів на водопостачання відповідно до Закону України «Про комерційний облік теплової енергії та водопостачання» від 22 червня 2017 року , виконком затвердив тарифи на централізоване водопостачання які вводяться з 1 грудня 2017 року і зменшені для населення з 9 грн.78коп до 9 грн.66 коп., для інших споживачів 35грн.70коп.

   Члени виконкому погодили МКП «Зіньківський комунгосп» місця розташування п’ятдесяти євроконтейнерів для збору твердих побутових відходів на території міста.

       Виконком розглянув питання про надання одноразової допомоги на лікування мешканцям Зінькова та сіл міської ради, допомоги на поховання та першочергове забезпечення дровами пільгових категорій громадян .

     Розглянуто ряд звернень громадян про надання дозволу на торгівлю та про присвоєння адрес житловим будинкам.

 
You are here: Home Новини Засідання виконкому
Joomla inotur picma