joomlan.ru | inotur.com
З метою покращення збору побутових відходів PDF Печать E-mail

 

Ще на початку року міська рада подала бюджетний запит до Департаменту екології та природних ресурсів Полтавської облдержадміністрації на придбання контейнерів для збору твердих побутових відходів. Його було включено до відповідної обласної програми та затверджено рішенням 13-ї сесії Полтавської обласної ради «Про фінансування закупівлі спецтехніки за рахунок коштів фонду охорони навколишнього природного середовища Полтавської області у 2017 році». Оскільки Програма передбачала паритетні умови фінансування, то 50 % від вартості всіх замовлених контейнерів – 205,0тис.грн. було перераховано із міського бюджету.

Відбувся тендер. І, як вже повідомлялося, в наше місто надійшло 50 сучасних контейнерів для збору твердих побутових відходів (ТПВ).

 

bak1

Рішенням 27-ї (позачергової) сесії Зіньківської міської ради було надано згоду на приймання контейнерів, визначено їх балансоутримувачем міське комунальне підприємство «Зіньківський комунгосп» та утворено тимчасову комісію з приймання-передачі контейнерів.

Днями міський голова Сергій Максименко оглянув придбану партію спецзасобів. У найближчий час із керівництвом МКП буде узгоджено місця для розміщення контейнерів та вирішуватиметься питання облаштування відповідних майданчиків.

 

bak2

 

Необхідно наголосити, що у Зінькові вже встановлено 16 подібних сучасних контейнерів для збору побутових відходів, кожен має місткість 1,1м.куб. У МКП «Зіньківський комунгосп» є 2 спеціальних автомобіля, які пристосовані для обслуговування контейнерів саме такого виду. Тому, у майбутньому міська рада буде купувати саме такі контейнери для ТПВ – із зсувною кришкою.

Сергій Миколайович також зустрівся із підприємцем Едуардом Скачком, який організував у Зінькові заготівлю і відправку на переробні підприємства України макулатури, пластикової тари з-під напоїв та скла. Відрадно, що Едуард вже започаткував відправку на подальшу переробку і габаритну пластикову тару з-під миючих засобів і мастил.

 

bak3                 bak4

 

 

bak5

 

Підприємець показав виготовлені ним два екземпляри контейнерів - для збору пластику та для скла. Було обговорено їх дизайн, розміщення і способи вивезення зібраної сировини. Запровадження на території міста та сіл міської ради окремого збирання пластику і скла для їх подальшої відправки на переробні підприємства значно зменшить об’єм твердих побутових відходів, які розміщуються на міському сміттєзвалищі та дозволить вирішувати екологічні проблеми в процесі їх утилізації.

 

 

 
You are here: Home Новини З метою покращення збору побутових відходів
Joomla inotur picma