joomlan.ru | inotur.com
З Днем місцевого самоврядування! PDF Печать E-mail

 dnsamov

Шановні депутати, члени виконавчого комітету міської ради,

ветерани місцевого самоврядування, колеги!

 

Щиро вітаю Вас із Днем місцевого самоврядування!

Цей день є не лише професійним святом депутатів, обраних громадами для відстоювання і захисту їхніх інтересів, не лише тих, хто працює в радах, а й усіх людей, які трудяться, сплачують податки, виявляють активну громадянську позицію, є патріотами свого міста чи села.

Місцеве самоврядування – це найбільш наближена до людей гілка влади. До нас перших люди йдуть зі своїми проблемами, надіями та сподіваннями. І саме від професіоналізму, досвіду, компетенції та відповідальності працівників органів місцевого самоврядування залежить добробут людей та майбутнє Зінькова та нашого району.

Відрадно, що завдяки спільним зусиллям зіньківчан депутатів міської, районної, обласної рад, народного депутата України О.І.Кулініча наше місто та села міської ради з кожним роком стають все більш впорядкованішими та красивішими.

Лише в цьому році зроблено капітальний ремонт об’їзної дороги навколо Зінькова, вулиць Г.Северина, частини Гоголя, Тютюнника, проведено поточний ремонт частин вулиць Воздвиженська, Солов’янівська, Сумська, Прохорова, Івана Петровського, Першотравнева, Шевченка. Соборності, Гончарна, Паркова, Вишнева, Погрібняка, Дроздівська та зремонтовані тротуари біля центрального корпусу Регіонального центру професійно-технічної освіти, Будинку дитячої та юнацької творчості, від спортивного залу райради ФСТ «Колос» до вулиці Воздвиженська, облаштовані стоянки для автотранспорту біля центральної районної лікарні, опорного закладу Зіньківська спеціалізована школа І-ІІІ ступенів №1. В 2017 році в місті та селах міської ради подовжувалися роботи по модернізації водопровідної мережі. Було проведено капітальний ремонт водогонів по вулицях Тютюнника, Прохорова, Івана Петровського та частині вулиці Першотравнева протяжністю майже 2,5 км., завершилися роботи по встановленню систем управління частотою електродвигунів насосів на діючих артезіанських свердловинах. Замінено 22 світильники на вулицях Беївській, Воздвиженській, Погрібняка на енергозберігаючі, змонтовано нове вуличне освітлення по вулицях Михайла Саранчі, Підгірна, Соборності до дитячого будинку-інтернату, встановлено 26 камер відеонагляду по програмі «Безпечне місто», придбано мінітрактор «Білорус» з причепом та навісним обладнанням, 50 євроконтейнерів для збору твердих побутових відходів, виконано значний обсяг робіт по благоустрою та озелененню.

Висловлюю вдячність депутатам, працівникам органів місцевого самоврядування міста та району, які демонструють самовідданість у роботі, професіоналізм, відповідальність, чуйність і щедрість душі. Саме вони, представляючи інтереси громади, забезпечують право кожного з зіньквчан бути почутим.

Я вдячний всім небайдужим жителям міста та сіл міської ради, які своєю працею, досягненнями, створюють славу Зінькова, безпосередньо беруть участь у вирішенні посвякденних питань місцевого життя, власними зусиллями приводять до ладу прибудинкові та закріплені території, відроджують зелені куточки міста, займаються його благоустроєм.

Особливі слова подяки ветеранам місцевого самоврядування, які віддали часточку своєї душі в його становлення та розвиток. Нехай їхній багатий досвід роботи в органах місцевого самоврядування стане часткою творчої роботи кожного з нас.

Уклін і шана вам, дорогі зіньківчани, за любов до рідного краю, самовіддану працю, високу активність, непереборне бажання та здатність долати негаразди. Сердечно бажаю усім, хто працює на благо Зіньківської територіальної громади, кожній родині, кожному мешканцю міцного здоров’я, достатку, благополуччя та миру.

Нехай життєві негаразди обходять вас стороною, а непохитна віра у щасливе майбутнє рідного краю й України додають усім нам сили та наснаги.

 

 

 

З повагою,

міський голова                                                          С.М.Максименко

 
You are here: Home Новини З Днем місцевого самоврядування!
Joomla inotur picma