joomlan.ru | inotur.com
Розглянуто на засіданні виконавчого комітету міської ради PDF Печать E-mail

 news1

Як вже повідомлялося, 26 жовтня під головуванням міського голови С.М.Максименка відбулося чергове планове засідання виконавчого комітету міської ради. До порядку денного було внесено 21 питання.

З інформацією про хід підготовки міського комунального господарства до роботи в осінньо-зимовий період виступили директор МКП «Зіньківський комунгосп» Л.В.Клочко та заступник міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради О.В.Тесля.

Прийняті рішення виконавчого комітету про надання дозволу МКП «Зіньківський комунгосп» на закупівлю екскаватора та про замовлення проектно-кошторисних документацій по капітальному ремонту дорожнього покриття по вулицях Воздвиженській та Дроздівській.

Виконавчий комітет розглянув клопотання та присвоїв адреси трьом громадським будівлям, утворив тимчасову комісію по вивченню питання щодо системи водовідведення, з яким звернулися мешканці міста із вулиць Гагаріна, Погрібняка та Івана Петровського. Піднято клопотання перед районною радою про встановлення пам’ятної дошки Почесному громадянину Зіньківщини, колишньому директору СШ №1 О.С.Власенку на приміщенні опорного закладу «"Зіньківська спеціалізована школа І-ІІІ ступенів № 1».

Члени виконавчого комітету прийняли рішення про надання одноразової матеріальної допомоги на лікування громадянам м.Зіньків та сіл міської ради, про надання допомоги двом зіньківчанам, які потерпіли від пожежі та допомогу на поховання мешканця міста, який ніде не працював і не перебував на обліку в Центрі зайнятості, про першочергове забезпечення дровами та ін.

 
You are here: Home Новини Розглянуто на засіданні виконавчого комітету міської ради
Joomla inotur picma