joomlan.ru | inotur.com
Оголошення! PDF Печать E-mail

 

Шановні Зіньківчани та жителі сіл міської ради!

Нагадуємо, що відповідно до Податкового кодексу України, громадяни, які мають на території України у власності або користуванні земельні ділянки, паї (частки ) – є платниками земельного податку. Податок фізичні особи мають сплатити не пізніше, ніж 28 серпня 2017 року.

Звертаємо увагу, що в разі несплати в зазначений термін податку на суму недоїмки буде нараховуватися пеня.

Територіальні органи ДФС направляють громадянам – платникам земельного податку та орендної плати за землю, податкові повідомлення-рішення для сплати земельного податку та орендної плати за користування землею. У разі, якщо громадяни не отримали податкового повідомлення-рішення по платі за землю, або ж якщо виникають запитання щодо розміру нарахованого податку, у випадку зміни власника земельної ділянки, набуття права на пільги, або виникнення необхідності уточнення сум земельного податку, громадянам варто звернутися до Зіньківського відділення Гадяцької ОДПІ (м. Зіньків, вул. Воздвиженська, 63).

Своєчасно сплачений земельний податок - це не лише обов’язок перед державою, але й запорука соціально-економічного розвитку місцевої громади.

 
You are here: Home Новини Оголошення!
Joomla inotur picma