joomlan.ru | inotur.com
Засідання виконкому PDF Печать E-mail

 

26 липня під головуванням міського голови С.М.Максименка відбулося засідання виконавчого комітету міської ради.

В роботі засідання взяли участь голова районної ради С.В.Нерозя, перший заступник голови районної державної адміністрації М.І.Хоменко, начальник Зіньківського РС ДСНС України в Полтавській області І.М.Головко, помічник народного депутата України О.І.Кулініча С.В.Хрипко, окремі суб’єкти господарської діяльності.

Детально було обговорено нещасний випадок з загибеллю в річці Ташань учня 3 класу, прийнято рішення щодо недопущення загибелі людей на воді.

Члени виконкому затвердили заходи по підготовці до відзначення 74 річниці визволення Зінькова від фашистських загарбників та Дня міста, заслухали звіт голови комісії по проведенню інвентаризації об’єктів соціально-культурного, побутового, торгівельного призначення щодо безперешкодного доступу інвалідів Г.Г.Хорошуна та прийняли відповідне рішення щодо облаштування пандусів, визначилися з облаштуванням місць для стоянки автотранспорту для інвалідів в центрі м. Зіньків.

На засіданні було оголошено конкурс та затверджена конкурсна документація по визначенню виконавця по наданню послуг з вивезення твердих побутових відходів.

Було заслухано звіти керівництва МКП щодо ситуації з задимленістю на міському сміттєзвалищі, про стан готовності комунального житлового фонду до роботи в осінньо-зимовий період та роботу по погашенню заборгованості населення та господарюючих суб’єктів за надані комунальні послуги.

Члени виконкому прийняли звернення до населення, установ, організацій та підприємців щодо боротьби з амброзією, надали дозвіл на проведення пошукових робіт на території міської ради громадській організації «ППО «Меморіал».

 
You are here: Home Новини Засідання виконкому
Joomla inotur picma