joomlan.ru | inotur.com
Відгомін дитячого свята. PDF Печать E-mail

 

Заходи присвячені Міжнародному дню захисту дітей, які відбулися 3 червня стали наймасованішими у нашому місті за останні роки. Змістовна концертна програма з виступами талановитих юних зіньківчан, традиційний парад дитячих візочків, безкоштовні атракціони, поп-корн, солодка вата і повітряні кульки, цікаві різноманітні спортивні ігри, майстер-класи та розваги створили всі умови для того, щобприсутні на святі діти міста і сіл району, їх батьки та гості змогли отримати задоволення.

IMG 1960

 

IMG 1962

 

IMG 1976

 

IMG 1980

 

Родзинкою свята стало урочисте відкриття чергового майданчика для наймолодших діток. Він складається із 13 елементів і з’явився за сприяння Олега Кулініча.

 

IMG 2517

 

IMG 5962

 

Це п’ятий дитячий майданчик, який вже облаштовано у нашому міському парку з ініціативи та фінансової участі народного депутата-зіньківчанина. Приємно констатувати, що Зіньківський дитячий парк дійсно став не лише улюбленим місцем для щоденного відпочинку великої кількості дітей, а і черговою окрасою міста, яка викликає приємні емоції у дорослих зіньківчан та наших гостей.

І, хоча місцевий журналіст-блогер все ж таки знайшов об’єкт для критики, весь колектив відділу по благоустрою при міській раді заслуговує на велику подяку за належну підготовку парку. Вони виконали значний комплекс робіт задля загального успіху міського свята – прибрали територію від дрібного сміття, здійснили підрізку дерев та кущів, скошування та прибирання трави, ліквідували осині гнізда, облагородили альпійську гірку і висадили на ній квіти, відремонтували лавочки, гойдалки, скульптури, замінили всі сидіння біля сцени, встановили дві нові урни та одинадцять вазонів для квітів, завезли пісок, вимили всі скульптури казкових героїв, гойдалки, урни і частину з них пофарбували, спланували місце та встановили елементи дитячого майданчика. Для укріплення його нових конструкцій працівники відділу по благоустрою уклали 1,5 тонни бетонної суміші, а для вирівнювання території нового дитячого майданчика вони вручну рознесли 12 тонн піску. (До речі, «стратегічний об’єкт ім. Володимира П.» не встигли відремонтувати лише через завантаженість виконавця столярних робіт).

P70601-171850

 

SDC11963


Свято закінчилося. Кожного дня на всіх дитячих майданчиках парку людно. За словами батьків, дітки їх прохають зайти сюди хоча б на кілька хвилин по дорозі додому з дитячого садочка.

 

IMG 1986

 

IMG 1988

 

IMG 1990

 

Міській владі, як і відвідувачам парку дуже хочеться, щоб ця нова візитівка Зінькова – Дитячий парк, у який вкладено велику працю і значні кошти був збережений від руйнування. На жаль, ще трапляються випадки, коли самі ж жителі нашого міста займаються вандалізмом.

Міська рада звертається до всіх зіньківчан, особливо до підлітків та молоді з проханням – бережіть його споруди для сьогоднішньої малечі, а у майбутньому – для ваших діток! Також велике прохання і до дітей молодшого та середнього віку не користуватися елементами-гойдалками, які були встановлені напередодні свята – їх механізм розрахований лише на вагу найменших.

Тільки разом ми збережемо окрасу нашого рідного Зінькова.

 

 
You are here: Home Новини Відгомін дитячого свята.
Joomla inotur picma