joomlan.ru | inotur.com
Погоджено проект рішення про місцеві податки та збори на 2018 рік. PDF Печать E-mail

 

У середу, 7 червня відбулося засідання постійної комісії міської ради з питань бюджету, соціально-економічного розвитку, підприємництва, управління комунальною власністю.

Враховуючи специфіку основного питання порядку денного, на засідання комісії були запрошені і взяли участь: Жомір С.Г. - начальник Зіньківського відділення Гадяцької ОДПІ, Ричинда М.І.- депутат районної ради, підприємець, Липенко С.В., Шнипенко В.В., Конда О.М.- депутати міської ради, підприємці, а також працівники апарату міської ради.

Спочатку члени комісії підтримали проект рішення про збільшення видатків спеціального фонду на 296,0тис.грн., що направляються на капітальний ремонт водогонів по вул.І.Петровського та вул.Прохорова.

Потім, після активного обговорення, постійна комісія одноголосно схвалила проект рішення про встановлення місцевих податків та зборів на території Зіньківської міської ради на 2018 рік. Із цим документом можна ознайомитися на сайті міської ради у розділі «Документи ради. Регуляторні акти.»

Через місяць, проект буде внесено на розгляд сесії міської ради і депутати, врахувавши пропозиції та зауваження, які надійдуть, голосуватимуть за цей важливий регуляторний акт.

 

 

 
You are here: Home Новини Погоджено проект рішення про місцеві податки та збори на 2018 рік.
Joomla inotur picma