joomlan.ru | inotur.com
Про встановлення місцевих податків та зборів на території Зіньківської міської ради на 2018 рік PDF Печать E-mail

 Зіньківська міська рада повідомляє про оприлюднення регуляторного акту – проекту рішення «Про встановлення місцевих податків та зборів на території Зіньківської міської ради на 2018 рік».

Стислий зміст регуляторного акту: даний регуляторний акт передбачає встановлення на території міської ради місцевих податків та зборів, їх ставок та порядку сплати.

Метою прийняття запропонованого регуляторного акту є: зміцнення фінансової бази місцевого самоврядування, сприяння соціально-економічного розвитку Зіньківської міської ради та  додаткового поповнення дохідної частини місцевого бюджету.

Регуляторний акт розроблений відповідно до Конституції України, керуючись статтею 26  Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні»; відповідно до Податкового кодексу України, інших нормативних актів.

Базове відстеження результативності регуляторного акту буде здійснено до набрання чинності регуляторного акту,  повторне – через 1 рік  з дня набрання чинності.

Спосіб оприлюднення регуляторного акту та аналізу регуляторного впливу – на офіційному сайті Зіньківської міської ради в розділі «Регуляторні акти».

Також з повним текстом проекту регуляторного акту, аналізом регуляторного впливу  можна ознайомитись безпосередньо у Зіньківській міській раді за адресою: м. Зіньків, вул. Воздвиженська, 67.

Пропозиції та зауваження до проекту регуляторного акту приймаються письмово протягом місяця з дня оприлюднення регуляторного акту та подаються особисто чи поштою за адресою: вул.  Воздвиженська, 67, м. Зіньків, Полтавська область, ІІ поверх, або на e-mail: Этот e-mail адрес защищен от спам-ботов, для его просмотра у Вас должен быть включен Javascript .

 

Телефон для довідок: 3-10-36.

 
You are here: Home Новини Про встановлення місцевих податків та зборів на території Зіньківської міської ради на 2018 рік
Joomla inotur picma