joomlan.ru | inotur.com
Вісті з міської ради PDF Печать E-mail

 

РЕМОНТ ДОРІГ

На вулицях міста активно ведуться роботи по ремонту дорожнього покриття. Працівники Зіньківського відділення ПрАТ «Миргородський агрошляхбуд» провели поточний ремонт доріг по вулицях Соборності, Гончарній, Парковій, Лесі Українки, Вишневій, Першотравневій та Погрібняка. Зремонтовано також під’їзд до центрального кладовища від кафе «Ташань». На ремонтні роботи використано більше 150 тонн асфальтної суміші. Ремонт фінансується міською радою за рахунок коштів міського бюджету.

 

РЕМОНТУЄТЬСЯ ВУЛИЧНЕ ОСВІТЛЕННЯ

Відповідно до Програми соціально-економічного та культурного розвитку міської ради на 2017 рік за кошти міського бюджету в Зінькові ведуться роботи по ремонту вуличного освітлення. Так вже проведено поточний ремонт вуличного освітлення по вулицях Беївській, Воздвиженській, Михайла Саранчі, Погрібняка та Дроздівській. Попереду ремонт освітлення по вулиці Соборності.

 

РОБОТИ В ДИТЯЧОМУ ПАРКУ

В дитячому парку міста активно ведуться роботи по підготовці до відзначення Дня захисту дітей, яке цьогоріч відзначатиметься 3 червня. Працівники відділу по благоустрою міської ради проводять ремонт та фарбування казкових героїв, інших елементів благоустрою, ведуть підготовчі роботи для встановлення ще одного дитячого майданчика. А нещодавно в парку з’явилася нова скульптура «Лева – Переможця», яку виготовив та подарував місту, колишній голова Зіньківської районної державно адміністрації Микола Іванович Золотоус, за що виконавчий комітет міської ради та вся малеча міста висловлюють майстру щиру вдячність.

 

РЕМОНТУЄТЬСЯ ВОДОПРОВІД

Працівниками МКП «Зіньківський комунгосп» відповідно до Програми соціально-економічного розвитку ведуться роботи по капітальному ремонту водопровідної мережі по вул. Тютюнника в Зінькові. Зазначені роботи ведуться за кошти міського бюджету. Виконавчий комітет міської ради просить жителів вулиці з розумінням віднестися за тимчасові незручності.

 

ЗВЕРНЕННЯ ВИКОНАВЧОГО КОМІТЕТУ

Виконавчий комітет Зіньківської міської ради звертається до суб’єктів підприємницької діяльності, організацій, установ, жителів міста та сіл міської ради з проханням провести скошування трави та бур’янів на прилеглих та закріплених територіях.

 
You are here: Home Новини Вісті з міської ради
Joomla inotur picma