joomlan.ru | inotur.com
Конкурс з відбору виконавців послуг з виконання робіт з оцінки земель PDF Печать E-mail

Інформація Зіньківської міської ради про проведення конкурсу з відбору виконавців послуг з виконання робіт з оцінки земель.

Мета проведення робіт: проведення експертної грошової оцінки земельної ділянки за кошти бюджету, яка пропонується для продажу у власність, шляхом викупу.

Дані про земельну ділянку:

м. Зіньків, вул. Воздвиженська, 22-а, площа ділянки – 0,0473 га, кадастровий номер 5321310100:50:011:0301, цільове призначення – для будівництва та обслуговування будівель торгівлі;

Умови конкурсу: конкурсна документація подається в запечатаному конверті, на якому, крім поштових реквізитів, робиться відмітка “На конкурс з відбору виконавців послуг з виконання робіт з оцінки земель” із зазначенням об’єкта та дати проведення конкурсу. За наявності одного учасника конкурсу комісія приймає рішення щодо проведення повторного конкурсу.

У конверті мають міститися підтвердні документи з їх описом та окремий запечатаний конверт з конкурсною пропозицією. До підтвердних документів належать:

заява про участь у конкурсі з відбору виконавців послуг з виконання робіт з оцінки земель;

копії документів, що засвідчують реєстрацію фізичних осіб у державному реєстрі фізичних осіб – платників податків, а також згода на обробку персональних даних для фізичної особи-підприємця;

копії установчих документів претендента та довідки про присвоєння йому ідентифікаційного коду згідно з ЄДРПОУ для юридичних осіб;

копії ліцензій;

копії кваліфікаційних документів оцінювачів претендента, яких буде залучено до проведення оцінки та підписання звітів про експертну грошову оцінку земельних ділянок;

проект завдання на виконання послуг з виконання робіт у якому, зокрема, має бути зазначено вид документації з оцінки земель, яку пропонує розробити претендент, перелік вихідних даних, які має надати міська рада, та перелік документів і матеріалів, які будуть представлені за результатами виконаних робіт.

Конкурсна пропозиція претендентів подається в запечатаному конверті і має містити пропозицію про вартість виконання робіт з урахуванням податку на додану вартість, калькуляції витрат, пов’язаних з виконанням робіт, а також строк виконання робіт (у календарних днях).

Кінцевим терміном подання конкурсної документації вважається 16-00 година 09 червня 2017 року.

Проведення конкурсу призначається на чотирнадцяту годину 16 червня 2017 року.

Місце проведення – 38100, м. Зіньків, вул. Воздвиженська, 67, ІІ поверх, кабінет міського голови.

Місцезнаходження конкурсної комісії: 38100, м. Зіньків, вул. Воздвиженська, 67, Зіньківська міська рада.

Телефон для довідок: (05353) 3-11-37, 3-18-03.

У разі невідповідності, неповноти конкурсної документації або її несвоєчасного подання претендент до участі у конкурсі не допускається.

 

 

 
You are here: Home Новини Конкурс з відбору виконавців послуг з виконання робіт з оцінки земель
Joomla inotur picma