joomlan.ru | inotur.com
Вісті за 14 грудня 2012 року

14 грудня відбулася 25 сесія шостого скликання міської ради.

Сесія розпочала свою роботу з розгляду фінансових питань.

За результатами виконання міського бюджету за 11 місяців 2012 року, який був виконаний на 106% рішенням сесії було збільшено дохідну та видаткову частину міського бюджету на 138 тис. грн. Основні напрями збільшення видатків – заробітна плата та нарахування на неї, працівникам дитячих садків міста та будинку дитячої та юнацької творчості, проплату за продукти харчування для дошкільних закладів, надані послуги по комунальному господарству та благоустрою міста.

Також, прийнято рішення сесії про порядок фінансування витрат міського бюджету у 2013 році до його затвердження сесією міської ради, а саме щомісячно в межах 1/12 обсягу видатків у 2012 році, про затвердження договорів укладених міським головою та про затвердження розпоряджень міського голови.

Депутати затвердили нову Інструкцію з діловодства в Зіньківській міській раді, надали дозвіл виконавчому комітету міської ради на складання звітів по експертній грошовій оцінці земельних ділянок несільськогосподарського призначення та ліквідаційній комісії на продаж майна Зіньківського ВУЖКГ, затверджені договори оренди об’єктів нерухомого майна укладених міським головою.

Також, було розглянуто та прийнято цілий ряд рішень щодо врегулювання земельних відносин.

Про ХХV сесію та прийняті на ній рішення детально можна ознайомитися на офіційному сайті Зіньківської міської ради, за адресою: misto-zinkiv.com.ua.

 
You are here: Home
Joomla inotur picma