joomlan.ru | inotur.com
На відкритті виставки «Родина «Первоцвіт» PDF Печать E-mail

 image001


6 березня у залі дитячої творчості імені Саші Путрі при Полтавському художньому музеї (галереї мистецтв) ім.М.Ярошенка урочисто відкрилася виставка робіт вихованців художньої студії «Первоцвіт», що діє при Зіньківській районній станції юних техніків.

До експозиції виставки, яка триватиме до 24 березня, увійшли роботи 25 талановитих зіньківчан, виконані фарбами, пластиліном, а також у техніці ліплення з солоного тіста, аплікації з тканини та м’якої іграшки.

На презентацію заходу зібралася численна аудиторія – керівники музею, студенти педагогічного університету, творча інтелігенція обласного центру та делегація зіньківчан, серед яких – незмінний керівник художньої студії «Первоцвіт», відмінник освіти України  Ландик Майя Іванівна зі своїми вихованцями, батьки дітей-авторів робіт, директори двох міських шкіл, представники районної ради, відділу освіти та міської ради.

Відкриваючи виставку, директор Галереї мистецтв Ольга Курчакова відмітила, що саме в цьому році виповнюється 100 років Полтавському художньому музею, а тому організаційний комітет надає можливість виставляти свої роботи найбільш талановитим авторам. І саме такими вважаються вихованці студії «Первоцвіт», адже плідна співпраця Галереї мистецтв із юними зіньківчанами триває вже 25 років.


image002


Багато теплих слів вітання, подяки і щирих побажань на відкритті виставки «Родина «Первоцвіт» було сказано на адресу керівника студії Майї Ландик – від адміністрації Полтавського художнього музею, батьків дітей, від юних вихованців художньої студії, від колишніх випускників «Первоцвіту» та інших гостей заходу.


image003


Інна Золочевська зачитала вітального листа голови Зіньківської районної ради Сергія Нерозі, а Володимир Чикало вручив Почесну Грамоту Зіньківської міської ради Майї Іванівні, Подяки міського голови випускницям студії Наталії Назарьовій (Мороз) і Валентині Ангеловій (Ландик), та необхідні для занять у студії матеріали.


image004


 

Емоційним і цікавим був виступ Майї Ландик – про історію художньої студії, успіхи її вихованців, традиції, які поєднують всіх, хто на протязі 25 років став частинкою великої «Родини «Первоцвіт».


image005


 

Майя Іванівна запросила присутніх на презентацію книги «Незвичайне використання звичайного пластиліну» (Ландик М.І., Ангелова В.В., в-цтво «Дивосвіт», 2018) та виставку робіт і майстер-клас із техніки малювання пластиліном, які відбудуться у Полтавській обласній бібліотеці відразу по завершенню цієї виставки в художньому музеї (галереї мистецтв) ім.М.Ярошенка.

 

  
You are here: Home
Joomla inotur picma