joomlan.ru | inotur.com
На виїзному прийомі у Пилипенках PDF Печать E-mail

 

07 лютого відбувся виїзний прийом в селі Пилипенки який проводили заступник міського голови з питань виконавчих органів ради Геннадій Хорошун, начальник відділу земельних ресурсів та управляння майном міської ради Олександр Кеда і головний спеціаліст цього відділу Лідія Кривошея та начальник загального відділу апарату міської ради Людмила Білан.

image001

У Пилипенківському сільському клубі зібралася громада села. Проблеми, які піднімалися під час виїзного прийому наступні: поточний ремонт дороги по вул. Миру, ремонт даху приміщення клубу, підрізання дерев в догосподарствах селян, які ростуть над дорогою і заважають проїзду техніки, яка чисте сніг взимку, заміна телеграфних опор та відновлення радіомовлення в селі. Жителі села цікавилися платою за користування земельними ділянками

image002

Відповідно до розпорядження міського голови від 19 лютого 2016 року№15 «Про повернення історичних назв та перейменування вулиць, провулків, парків м. Зіньків та сіл міської ради», більш, як тридцятьом мешканцям села Пилипенки було внесено зміни у паспортах.

image003

Деякі проблеми, які піднімалися під час виїзного прийому, будуть вирішені вже найближчим часом. Решта – перебуватиме на контролі виконавчого комітету міської ради для пошуку шляхів їх розв’язання.

 

 
You are here: Home
Joomla inotur picma