joomlan.ru | inotur.com
На 40- ій сесії міської ради PDF Печать E-mail

 5 лютого цього року в залі засідань міської ради під головуванням міського голови С.М.Максименка відбулася сорокова (позачергова) сесія міської ради.

image002

 

Участь в сесії взяли 20 з 26 депутатів міської ради, депутат обласної ради О.О.Путря, депутати районної ради від Зіньківської громади М.І.Ричинда та О.І.Бондаренко, члени виконавчого комітету міської ради, завідуючі клубними закладами, представники засобів масової інформації.
Депутати затвердили міську програму запобігання і реагування на надзвичайні події та ситуації техногенного і природного характеру на території Зінківської міської ради на 2019 – 2020 роки.
    На засіданні було розглянуто питання розподілу вільного залишку міського бюджету станом на 1 січня 2019 року.
    Вся його сума 442,1 тис. грн. була направлена на вирішення соціальнозначимих питань життєдіяльності міста та сіл міської ради. Так, на оплату харчування учнів 1-4 класів шкіл міста направлено 140 тис. грн., вихованців дитсадків – 80 тис. грн. На забезпечення утримання трьох сільських клубів міської ради, які з 1 січня цього року передані в міську комунальну власність та фінансування з міського бюджету - 201,7 тис. грн. Депутати міської ради виділили 20,4 тис. грн. на оплату праці керівника духового оркестру міста Зінькова, 10 тис. грн. на придбання паливно-мастильних матеріалів зіньківським рятувальникам.
За рахунок коштів спеціального фонду МКП «Зіньківський комунгосп» виділено 150 тис. грн. на придбання євроконтейнерів та 175 тис. грн. на закупівлю нового розкидача піщано-сольової суміші.

image004

 

На сесії внесено зміну до рішення XXXIV сесії від 10 липня 2018 року щодо встановлення ставки туристичного збору в розмірі 0,5% для внутрішнього туризму та 5 % для в’їзного туризму від розміру мінімальної заробітної плати для однієї особи за одну добу тимчасового розміщення в готелях міста.
    Депутати затвердили ряд розпоряджень та договорів, укладених міським головою в міжсесійний період, доповнили Положення про порядок надання одноразової матеріальної допомоги жителям міської ради, визначилися з проведенням звітування міського голови та депутатів міської ради перед виборцями в лютому цього року.
    На сесії міської ради було розглянуто також цілий ряд земельних питань.

 

image006

 
You are here: Home
Joomla inotur picma