joomlan.ru | inotur.com
Засідання виконкому PDF Печать E-mail

  30 січня 2019 року під головуванням міського голови С.М.Максименка проведено перше планове засідання виконавчого комітету міської ради в цьому році.

image001

Члени виконавчого комітету затвердили план роботи виконкому на перше півріччя 2019 року .
        Виконавчий комітет розглянув питання про виконання Закону України «Про звернення громадян» в міській раді за 2018 рік.
Інформував по даному питанню секретар виконавчого комітету міської ради Сергій Кулініч, який відмітив , що протягом минулого року до Зіньківської міської ради надійшло – 12372 звернень.
173 громадян звернулися за наданням одноразової матеріальної допомоги. Всього за 2018 рік надано міською радою матеріальної допомоги на загальну суму -252тис.500 грн.
 Відповідно до Закону України «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України, щодо розширення повноважень органів місцевого самоврядування та оптимізації надання адміністративних послуг» повноваження у сфері реєстрації місця проживання делеговані органу реєстрації Зіньківської міської ради.
     Протягом 2018 року з цього питання до міської ради звернулось - 1711 громадян із них; з питань зміни адреси - 262 чол., реєстрації – 629 чол., зняття з реєстрації – 820 чол.
На протязі 2018 року мешканцям Зіньківської міської ради видано -7185 довідок різного змісту
На особистому прийомі протягом 2018 року керівництвом міської ради прийнято 265 мешканців м.Зінькова та сіл міської ради .
Депутатським корпусом міської ради за 2018 рік складено –1812 актів обстеження матеріально- побутових умов проживання мешканців міської ради, для подання їх в установи, організації міста, депутатам обласної ради, для відповідного реагування на проблеми жителів, надання матеріальної допомоги на лікування .

image002

Відповідно затвердженого графіка проведено 6 виїздних прийомів громадян в с. Пилипенки, с. Сиверинівка та с. Дубівка на яких було піднято цілий ряд питань .
Виконавчий комітет також розглянув звернення МКП «Зіньківський комунгосп» про наміри, щодо перегляду тарифів на водопостачання, водовідведення та вивезення твердих побутових відходів на 2019 рік.

image003

Члени виконкому розглянули питання про надання одноразової матеріальної допомоги на лікування громадянам м.Зіньків та сіл міської ради, допомоги на поховання та про першочергове забезпечення дровами пільгових категорій громадян. Розглянуто питання про присвоєння адреси земельній ділянці та нерухомості.

image004

 30 січня 2019 року під головуванням міського голови С.М.Максименка проведено перше планове засідання виконавчого комітету міської ради в цьому році.

 
You are here: Home
Joomla inotur picma