joomlan.ru | inotur.com
На засіданні бюджетної комісії PDF Печать E-mail

 

17 січня цього року в кабінеті міського голови відбулося засідання постійної комісії з питань бюджету, соціально-економічного розвитку, підприємництва, управління комунальною власністю, участь в якому взяли сімчленів комісії, міський голова Сергій Максименко, працівникиапарату міської ради, начальник Зіньківської державної податкової інспекції Гадяцького управління ГУ ДФС України в Полтавській області Сергій Жомір та голова постійної комісії міської ради з питань житлово-комунального господарства, благоустрою, будівництва, екології, регулювання земельних відносин Олександр Прокопенко.

budg2201191

На засіданні було обговорено важливі питання, від яких залежатиме збільшення надходжень до міського бюджету в 2019 році.

Зокрема, присутні проаналізували стан сплати податку на нерухомість за 2018 рік. Було вирішено утворити робочу групу по збільшенню надходжень до міського бюджету від сплати податку на нерухоме майно відмінне від земельної ділянки і визначено першочергові кроки задля позитивних зрушень у даній сфері.

Досить важливим було і питання про використання земельних ділянок переданих у постійне користування суб’єктам господарювання на території Зіньківської міської ради. Прийнятим на засіданні постійної комісії рішенням біло вирішено звернутися до користувачів земельних ділянок, які передані в постійне користування та на яких знаходяться об’єкти нерухомості для переоформлення права користування відповідно до чинного законодавства.

budg2201192

На засіданні комісії розглянуто лист Головного управління Держгеокадастру у Полтавській області відносно земель, що знаходяться за межами населених пунктів міської ради.

Було вирішено продовжувати роботу в поточному році по укладенні угод за фактичне землекористування на земельні ділянки для городництва, сінокосіння та випасання худоби з обов’язковим наданням громадянам відповідних роз’яснень, які існують у цьому питанні.

 
You are here: Home
Joomla inotur picma