joomlan.ru | inotur.com
Привітання із Днем місцевого самоврядування PDF Печать E-mail

kartynka den_ms-01-02 

Шановні депутати, ветерани місцевого самоврядування, колеги!

 

Щиро вітаю Вас із Днем місцевого самоврядування!

Майбутнє України неможливе без децентралізації влади та розвитку місцевого самоврядування.

Місцеве самоврядування – це найбільш наближена до людей гілка влади. До нас перших люди йдуть зі своїми проблемами, надіями та сподіваннями. І саме від професіоналізму, досвіду, компетенції та відповідальності працівників органів місцевого самоврядування залежить добробут людей, майбутнє Зінькова та нашого району.

Відрадно, що завдяки спільним зусиллям зіньківчан, депутатів міської, районної, обласної рад, народного депутата України О.І.Кулініча, місцевих органів державної виконавчої влади наше місто та села міської ради з кожним роком стають все більш впорядкованішими та комфортнішими для проживання.

Лише в цьому році завершено капітальний ремонт по вулиці Г.Северина, на частині вулиць Гоголя та Дроздівській, проведено поточний ремонт дорожнього покриття 19 вулиць та провулків, зремонтовано тротуари біля центральної районної лікарні, школи №3, біля пам’ятника Т.Г.Шевченку та Дитячому парку на загальну суму майже 5 млн. грн., реконструйовано вуличне освітлення по вулиці Воздвиженській та відновлено його на вулицях Салміна, частково Погрібняка, Паркова, Івана Цюпи, І пров. Гоголя та по вул. Миру в селі Пилипенки.

Міська рада виділила 1,1 млн. грн. субвенції районному бюджету на утримання та розвиток соціальної сфери.

Тож прийміть слова вдячності, шановні колеги, за вашу сумлінну працю, високий професіоналізм, активну громадянську позицію у розбудові нашої територіальної громади.

Особлива шана і повага в цей день ветеранам місцевого самоврядування, які в різні часи зробили чимало вагомих і добрих справ для нашого міста та сіл міської ради. Велике спасибі за зроблене ми говоримо сьогодні колишнім головам міської ради та колективам, які вони очолювали: Супруненку Миколі Миколайовичу, Волкову Сергію Миколайовичу, Батюку Віктору Івановичу, Хоменку Миколі Володимировичу та нині вже покійним Шапошніченку Юрію Лукичу, Сулимі Матвію Івановичу, Сивоконю Івану Федоровичу, Матяшу Павлу Федоровичу, Наймилу Григорію Івановичу, Білявській Ніні Іванівні, Заварзіну Анатолію Тимофійовичу, Мандриці Олексію Федоровичу, Шуму Миколі Олексійовичу.

Вітаючи сьогодні працівників та ветеранів органів місцевого самоврядування, депутатів, громадських активістів, сердечно бажаю всім миру, міцного здоров’я, життєвої наснаги, витримки та оптимізму. Нехай Ваша професійність, досвід та висока відповідальність перед міською громадою сприяють позитивним змінам на краще в місті та селах міської ради.

Зі святом Вас!

 

Міський голова                                                           С.М.Максименко

 
You are here: Home
Joomla inotur picma