joomlan.ru | inotur.com
Вісті з міської ради PDF Печать E-mail


РОБОТА КОМУНАЛЬНИКІВ

 В період з 03 по 09 вересня 2018 року працівниками МКП «Зіньківський комунгосп» ліквідовано аварію на водогоні по вулиці Гагаріна. Здійснено прочищення дворової і внутрішньо-будинкової каналізації в будинках № 19 вул. Першотравнева та № 23 вул. Погрібняка в місті Зінькові. Встановлено люки на водопровідній мережі по вулицях Шевченка та Погрібняка. Відремонтовано водопровідний колодязь по вулиці Гагаріна. Введено в експлуатацію систему плавного пуску на КНС № 2. Відремонтовано освітлення в житлових будинках № 73 вул. Воздвиженська та № 19 вул. Першотравнева.


Зремонтовано тротуар

Відповідно до Програми соціально-економічного розвитку міської ради на 2018 рік, до Дня міста міською радою проведено ремонт тротуару по вул. Івана Петровського біля центральної районної лікарні на площі майже 120 м2. Роботи фінансуються за рахунок міського бюджету.


image001


Змінено режим вуличного освітлення

В місті змінено режим роботи вуличного освітлення. Тепер вулиці Воздвиженська, Івана Петровського та парки Зінькова освітлюються з 20-30 год. до 5-30 год., решта міста з 19-30 год. до 24-00 год.


 
You are here: Home
Joomla inotur picma