joomlan.ru | inotur.com
Всім дітям Зіньківщини PDF Печать E-mail

 

Щороку на початку літа відзначають Міжнародний день захисту дітей - свято радості та надії. Саме в дітях ми хочемо бачити здійснення своїх мрій і сподівань.

   1 червня в місті Зінькові відбувся святковий концерт з нагоди Дня захисту дітей «Хай же мир і дружба поєднає всіх, і дзвенить дитячий безтурботний сміх!» У програмі вистава « Гусенята» Полтавського академічного обласного українського музичного – драматичного театру імені Миколи Гоголя, аніматори, ігри, розваги та конкурс малюнку на асфальті, розпис хною та Боді – Арт, майстер – класи.

image001


image003


 

   Заходи присвячені Міжнародному дню захисту дітей, продовжилися 9 червня у дитячому парку.

 

   Родзинкою дійства стало урочисте відкриття дитячого ігрового майданчика, який складається із дев’яти елементів. Черговий (шостий) подарунок для зіньківської дітвори зробив народний депутат України Олег Кулініч .

   Відбулася змістовна концертна програма з виступами талановитих юних зіньківчан, традиційним парадом дитячих візочків, атракціонами, поп-корном, солодкою ватою і повітряними кульками, цікавими різноманітними іграми для малюків, майстер-класи та розваги. Було створено всі умови для того щоб присутні на святі діти міста та сіл району, їх батьки і гості змогли отримати задоволення.


image005


image007


image009


image011


image013


image015


image018


 

   Вже в котрий раз поспіль в Зінькові збираються веселі малюки та творчі батьки позмагатись у кращих ідеях оформлення та дизайну дитячих візочків.  У ньому взяли участь понад 50 маленьких зіньківчан та їх батьків. Кожна сім’я намагалася підійти до конкурсу з оригінальністю. На параді можна було побачити персонажів із казок, мультфільмів, візочки у формі квітів, воза, торта, тощо. Всі учасники отримали подарункові набори від народного депутата Олега Кулініча, а переможці сертифікати.

   Маленькі мешканці Зінькова і Зіньківського району в цей день точно не сумували.


image019


image021


image023

 

Саме діти є тим паростком життя заради якого потрібно рухатись вперед. І саме підростаюче покоління є надією майбутнього нашої держави.

 

     Значний обсяг робіт з належної підготовки парку виконано працівниками відділу по благоустрою при міській раді, які заслуговують на подяку – прибрали територію, здійснили підрізку дерев та кущів, скосили та прибрали траву, облаштували клумби і висадили на них квіти, відремонтували лавочки та гойдалки пофарбували їх, завезли пісок, спланували місце та встановили елементи дитячого майданчика. Було придбано бювет питної води, який встановили працівники Зіньківського комунгоспу .

 

 Дійсно, наш дитячий парк вважається одним з кращих в області. Міська рада звертається до всіх відвідувачів, особливо до підлітків та молоді з проханням – бережіть його споруди, які створені з добротою, заради дитячих посмішок.

 

   Діти – це безмежна ще не зіпсована щирість і відвертість. Їх майбутнє залежить від нас. Наше майбутнє залежить від них. Діти – це ангели. Вони повинні жити в світі, який не знає, що таке жорстокість, біль та насильство. Давайте створимо для них такий світ разом !

Варто відзначити, що - свято відбулося за фінансової та організаційної підтримки народного депутата України Кулініча Олега Івановича.

 
You are here: Home
Joomla inotur picma