joomlan.ru | inotur.com

GerbUA

У К Р А Ї Н А
ЗІНЬКІВСЬКА  МІСЬКА  РАДА
ПОЛТАВСЬКА  ОБЛАСТЬ
ВИКОНАВЧИЙ  КОМІТЕТ
РІШЕННЯ

від 28 грудня 2011 року                                                                                                                                                           № 338

Про встановлення розмірів
тарифу на централізоване опалення
адмінбудинку Зіньківського ВУЖКГ
в м. Зінькові, вул.Дзержинського, 117

         Розглянувши звернення Зіньківського ВУЖКГ, враховуючи затрати на централізоване опалення, що надається Зіньківським ВУЖКГ по опаленню адмінбудинку, який розташований в м. Зінькові, вул. Дзержинського, 117 та відсутність зауважень і пропозицій від споживачів в зв’язку з оприлюдненням проекту рішення міської ради від 23 листопада 2011 року „Про встановлення розмірів тарифу на централізоване опалення адмінбудинку Зіньківського ВУЖКГ в м. Зінькові, вул.Дзержинського, 117”, керуючись статтею 28 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», Постановою Кабінету Міністрів України від 01.06.2011 № 869 «Про забезпечення єдиного підходу до формування тарифів на житлово-комунальні послуги», виконавчий комітет міської ради –

в  и  р  і  ш  и  в  :

1. Встановити тариф на централізоване опалення, що надається Зіньківським ВУЖКГ по опаленню адмінбудинку, який розташований в м. Зінькові, вул. Дзержинського, 117 в розмірі 27,49 гривень за 1 квадратний метр з ПДВ.
2. Ввести в дію встановлений тариф з 1 січня 2012 року;
3. Визнати такими, що втратили чинність, рішення виконавчого комітету від 15 грудня 2010 року за №332 „Про затвердження Зіньківському ВУЖКГ тарифу на теплопостачання” та рішення виконавчого комітету від 16.02. 2011 року №30 „Про внесення змін і доповнень до рішення виконавчого комітету Зіньківської міської ради від 15.12.2010 року №332 „Про затвердження Зіньківському ВУЖКГ тарифу на теплопостачання”.
4. Оприлюднити дане рішення через засоби масової інформації.
5. Контроль за виконанням даного рішення покласти на заступника міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради – Кужима О.М.

 

     Міський голова                                                      С.М.Максименко

 

 
You are here: Home
Joomla inotur picma